Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Balandis 19th, 2019, 5:09 am


Visos datos yra UTC


Apie Mane


Andy

Mano vardas Andy (Andrius) ir save laikau sveiką gyvenimo būdą propaguojančiu žmogumi. Nors man tik 28 metai aš domiuosi sveikata ir sveiku gyvenimo būdu daugiau nei 10 metu ir per šį laiką sukaupiau nemažai informacijos ir jaučiu pareigą ja pasidalinti. Visos žinios ir informacija yra naudinga tik tiek kiek ją naudoji ir pritaikai savo gyvenime, o dar geriau kai tavo patarimai gali padėti kitiems.


Aš nuolat skaitau knygas, klausausi radijo laidų apie sveikatą ir ieškau informacijos internete apie natūralią mediciną ir savęs tobulinimą. Dauguma mano informacijos yra paimta iš užsienio autorių. Prieš du metus pradėjau skleisti informaciją rašydamas straipsnius blog'e – Sveikatos Šaltinis. Skaitytoju paskatintas nutariau sukurti forumą, kur žmonės galėtų pasidalinti savo patirtimi ir užduoti jiems iškilusius klausimus apie sveikatą, sveiką gyvenimo būdą ir kitas jiems rūpimas temas.


Pastaruosius penkis metus gyvenu Anglijoje ir todėl iš anksto atsiprašau už kalbos klaidas. Šiuo metu studijuoju Mitybą Kingston universitete, rudenį pradėsiu antrus metus.


Aš esu kvalifikuotas gyvenimo treneris (life coach) ir turiu internetinį puslapį - www.lifecoachandy.co.uk. Taip pat esu hypnopterapiautas ir NLP (neuro liguistic programming) terapeutas).


NORIU ĮSPĖTI, KAD AŠ NESU GYDYTOJAS IR VISA PUBLIKUOJAMA INFORMACIJA YRA TIK PATARIMAI, KURIAIS REMENTIS JŪS GALITE PRIIMTI TEISINGESNIUS IR SVEIKESNIUS SPRENDIMUS. MANO PATARIMAI NESKIRTI DIAGNOZUOTI AR GYDYTI LIGAS IR ČIA PATEIKIAMA INFORMACIJA NĖRA PATVIRTINTA IR PATIKRINTA SVEIKATOS MINISTERIJOS IR KITŲ INSTITUCIJŲ.

ANDY
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme by kodeki, CyberAlien & BR Web Consulting Ltd
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007